Milda Baronaitė

Psichologas turi žinių, tačiau savo pasaulio žinojimą atsineša klientas. Dėl to konsultacijose man svarbus bendradarbiavimas, žmogaus unikalumo pažinimas, palaikančio santykio kūrimas. Jie leidžia kartu ieškoti būdų įveikti sunkumus bei suprasti, iš kur jie atsirado ir kur veda.

Psichologija – mano antroji profesija, tad turiu įvairios darbinės ir gyvenimiškos patirties, nuo gyvenimo ir darbo užsienyje, iki ofiso stalo. Manau, kad įvairi patirtis gali padėti geriau suprasti iš įvairių kontekstų ateinančius žmones. Šalia darbo jau daugybę metų dalyvauju įvairioje savanoriškoje veikloje, iš kurios ryškiausia ir labiausiai mane formuojanti buvo savanorystė „Jaunimo linijoje“, leidusi susidurti su įvairiais žmonėmis ir pačiais įvairiausiais jų skauduliais. Psichologo kabinetą pažįstu iš abiejų pusių, mat nemažai metų lankausi asmeninės terapijos.

Kada į mane kreiptis?

Kviečiu konsultuotis, jei patiri sunkų ar daug pokyčių nešantį gyvenimo periodą (krizės, netektys, gyvenimo ar santykių pokyčiai), susiduri su emociniais sunkumais (nerimu, panikos atakomis, prislėgtumu), turi sunkumų santykiuose ar nori labiau pažinti save. Domiuosi LGBT+ žmonėms dažnai aktualiomis temomis (tapatumas, aplinkinių reakcijos, atsiskleidimas) bei laukiu įvairių tapatybių žmonių.

Konsultuoju suaugusius ir paauglius nuo 16 m.

MANO IŠSILAVINIMAS

2023 – dabar: Pradinių psichoterapinių įgūdžių mokymo kursai, Lietuvos analitinės psichologijos asociacija

2023 m. klinikinės psichologijos magistras, Vilniaus Universitetas

2021 m. psichologijos bakalauras, Vilniaus Universitetas

2012 m. prancūzų filologijos bakalauras, Vilniaus Universitetas

KONSULTACIJOS

Kalbos: Konsultuoju lietuvių, anglų ir prancūzų kalbomis

Konsultacijų trukmė: 50 min.

Kaina: 40 eur (grynais arba bankiniu pavedimu)

Kiek kartų susitiksime? Šį žingsnį, kaip ir kitus bendradarbiavimo principus, aptarsime pirmojo susitikimo metu priklausomai nuo jūsų situacijos ir lūkesčių. Galimas tiek trumpalaikis konsultavimas (5 -10 konsultacijų), tiek ilgalaikis konsultavimas (pastovus kassavaitinis susitikimas iki kol nenuspręsite baigti).

Klinikinė psichologė
NARYSTĖ ASOCIACIJOSE

Nuo 2023 Krizių įveikimo centro psichologė-savanorė

Nuo 2016 m. Savižudybių prevencijos mokytojų asociacija, ASIST mokymų lektorė

2010 m. – 2022 m. emocinės paramos savanorė, savanorių mokytoja „Jaunimo linijoje“

KONTAKTAI

Dėl konsultacijų kviečiu susisiekti

el.p.: mil.baron@gmail.com

tel.nr.: +37061873085