Rūta Sketerskytė

Esu klinikinė psichologė. Savo darbe remiuosi idėja, jog kiekvieno žmogaus patirtis, jausmai, mintys ir pasaulio matymas yra unikalūs, autentiški ir verti pagarbos. Savo darbe siekiu padėti žmogui visa tai pačiam geriau suprasti, taip pat atrasti būtent tam žmogui tinkančius resursus ir kelius, kurie padėtų susitvarkyti su iškilusiais sunkumais, o galbūt ir padėtų gyventi autentiškiau bei kokybiškiau. Tikiu, jog pokalbio su psichologu metu sukuriama itin unikali erdvė, kurioje galima saugiai ir įdomiai tyrinėti tiek kylančius sunkumus, tiek klausimus, kurie kyla apie save ir mus supantį pasaulį. Geriau suvokus savo mintis, elgesį, jausmus, idėjas kaip žiūrime į pasaulį ir save, santykių ypatumus, atsiveria ypatinga erdvė pokyčiams gyvenime.

Iki tapimo psichologe, pati 7 metus praleidau dirbdama kitose industrijose – dirbau su skaitmeninias produktais ir restoranų verslais, taip pat 4 metus praleidau keliaudama ir dirbdama skirtingose pasaulio šalyse. Didžiąją laiko dalį gyvenau Kanadoje, Naujojoje Zelandijoje, tačiau nemažai laiko keliavau ir Azijos šalyse, Indijoje, Amerikoje. Tailando Koh Phangan saloje taip pat esu pabaigusi sertifikuotus jogos mokytojų kursus (RYT 200h, Yoga Alliance). Tikiu, jog mano įvairialypė patirtis psichologo darbe man padeda geriau suprasti ir atliepti žmogiškuosius iššūkius, poreikius ir gyvenimo ypatumus, su kuriais susiduria šiuolaikinis žmogus.

Psichologo darbo patirties sėmiausi VšĮ Vilniaus miesto psichikos sveikatos centre (Vasaros ligoninė) profesinės praktikos metu dirbdama tiek individualiai, tiek grupėse Dienos stacionaro ir Savižudybių prevencijos skyriuose. Daugiau nei metus laiko psichoedukacines grupes vedžiau ir Psichosocialinės reabilitacijos skyriuje. 

MANO IŠSILAVINIMAS

2023 – dabar Pradinių psichoterapinių įgūdžių mokymo kursai, Lietuvos analitinės psichologijos asociacija

2021 – 2023 Klinikinė psichologija, Vilniaus Universitetas, magistro diplomas

2011 – 2015 Psichologija, Vilniaus Universitetas, bakalauro diplomas

Klinikinė psichologė
KVALIFIKACIJOS KĖLIMAS

2023 12 8-oji Vilniaus Savižudybių intervencijos metodų konferencija (8 ak.v.)

2022 12 Savižudybių intervencijos įgūdžių mokymai ASIST (16 ak.v.)

2022 10 Psichologinė pagalba krizėjė: kūno vaidmuo traumoje, Morit Heitzler, Krizių įveikimo centras (8 ak.v.)

2022 10 Klinikinių ir sveikatos psichologų konferencija 2022, Lietuvos psichologų sąjunga (8 ak. v. )

2022 02 Psichoplastogenai psichoterapijoje: galimybės ir problemos, Lietuvis Kognityvinės Elgesio Terapijos Asociacija (7 ak.v.)

2021 12 Vienos sesijos terapija (Single session therapy), Windy Dryden, Krizių įveikimo centras (8 ak.v.)

KONSULTACIJOS

Kalbos: Konsultuoju lietuvių ir anglų kalbomis

Konsultacijų trukmė: 50 min.

Kaina: 45 eur (grynais arba bankiniu pavedimu)

Kiek kartų susitiksime? Šį žingsnį, kaip ir kitus bendradarbiavimo principus, aptarsime pirmojo susitikimo metu priklausomai nuo jūsų situacijos ir lūkesčių. Galimas tiek trumpalaikis konsultavimas (5 -10 konsultacijų), tiek ilgalaikis konsultavimas (pastovus kassavaitinis susitikimas iki kol nenuspręsite baigti).

KONTAKTAI

Dėl konsultacijų kviečiu susisiekti

el.p. ruta.sketerskyte@gmail.com

tel.nr. +37068833231

KADA KREIPTIS Į PSICHOLOGĄ?

Kviečiu kreiptis į mane jeigu susiduriate su emociniais sunkumais (nerimas, pažemėjusi nuotaika, baimės, vienišumo jausmas ir t.t.), jeigu išgyvenate sudėtingą ir paprastai neįprastą periodą (krizės, netektys, ligos, skyrybos, trauminiai patyrimai ir t.t.), jeigu susiduriate su santykių problemomis, jeigu turite sunkumų dėl savęs vaizdo (pasitikėjimas savimi, tapatumo paieškos, karjeros ir kiti pasirinkimai ir t.t.), jeigu norite geriau suprasti, priimti save ir siekiate pokyčių gyvenime (pastebėti ir geriau suprasti savo elgesio bei santykių modelius ir t.t. ).

Konsultuoju suaugusiuosius ir vyresnius paauglius.